Ekibimiz

Yeteri kadar nedeniniz varsa her şeyi başarabilirsiniz.

Ebru Özsarıkamış

Ebru Özsarıkamış

"Uzman İçerik Yazarı"

Çarşı Medya iyi ki dediğim yerlerden… Buradaki en hızlı yazar benim. İnanmıyorsanız gelin bir deneme yapalım ama hızlı yazarken de en iyi içeriği hazırlayamayacaksanız benimle düelloya girmeyin derim.

Yazdıklarınız Sizin Tercihiniz

Dahil olduğum ekibe yönelik görevleri en iyi şekilde hazırlarım. Daha geniş, daha net, daha yenilikçi olmam başarımın kaynağı. Kendime özgü ama herkesin hoşlandığı bir tarzım var ki kurallara harfiyen uyarak bunu gerçekleştiririm.

Bilinçli Karar

Son dakikada yazdıklarımdan vazgeçip aklıma daha iyisi geldiğinde her şeye baştan başlarım. Yazmayı bir bilgeliğe dönüştürürüm. Biliyorsunuz yazdıklarımız farklı insanlara, farklı perspektiflere ulaşıyor. Daha iyi kararlar almak için hepsini bir araya getiririm, daha hızlı!

Döngüde Kalma

Bir konu birden fazla sitede olduğunda bu biraz ezici olur, önemsiz olanları yok sayarım. Önemli olanlardan da kat kat daha iyisini yaparak, en önemlisi ben olurum! Şey, yani yazdıklarım.

Tartışmacı Olma

Tüm dünyada olmasa da biz de gelişmenin sembolü tartışmacı olmaktır. Sen onu yazmadın, bu daha iyi, bu konuya değinmelisin! Hayır bundan bahsetmek gereksiz…. Herkes birbiri ile iletişim halinde. Evet aynen bu cümlelerle...

Unutmayın iyi kararlar birlikte daha hızlı alınır.

Zengin Metin, Daha Zengin Deneyim

Bu editörlere kalmış bir iş ama ben satır içi resimleri dahi düşünerek yazıyorum. Bu bir hayal gücü daha fazla ilham gelmesini sağlıyor. Zengin metin desteği ile kısa sürede sorunları çözüyorum ve taslağımı da kusursuzlaştırıyorum.