Çarşı Medya
Asistan

Editörlük

Editörlük

Kendi ışığına güvenen; Başkasının parlamasından rahatsızlık duymaz. Hedef anahtar kelimelerin belirlenmesinden sonra aranma hacimleri kontrol edilir. Daha fazla

Paylaş

Çoğu kişi ilgi duydukları için editör olur. Görsel üretme yeteneği güçlü olmalıdır. Hataları bir bakışta anlamalıdır. Ancak Çarşı Medya bakış açısını benimsemek farklı bir olgudur.

Bir noktayı aktaracak doğru kelimeyi bulmakta keyif alan yazarlarımızın elinden çıkan makalelerde, karmaşık bir bilgi parçasını anlamlandırmak kadar önemlidir işimiz. Sorunsuz bir şekilde akana kadar metinle çalışmaktan zevk alırız.

Detay ve doğruluk tutkusu aslında site sahibi olan müşterimizin ve aynı zamanda okuyucunun gözünden bakmakla ilgilidir.

Yayınlarda oluşan hataları görmezden gelmedikleri için kendilerini kurgu dünyasına katarak çalışırlar. Mantıksız argümanları, yanlış istatistikleri ve kötü kurgulanmış cümleleri fark etmek ince nüanstır.

Başarılı editörler, ilgi ve beceriyi sanata dönüştürür. Çevrelerindeki dünyayı etkilemenin yoluyla kendi mutluluk dünyalarını oluştururlar.

Editörlerimizin vazifesine verilmiş bir site için gözünüz arkada kalmasın;

Yayınlama ve zamanlama gerektiği gibi yapılır.

  • H etiketleri kullanılır.

  • Gerekli SEO açıklamaları yazılır.
  • Görseller ücretli fotoğraflardan özenle seçilir.
  • Siteye, firmaya hatta her bir makaleye özel görseller hazırlanır.

Editörlerimiz sitenizi iyi analiz eder. Zaten pek çok kontrolden geçmiş bir makale bile karşılarına gelse, beğenmeme, revize ya da yeniden yazdırma hakları sonsuzdur.

Bu sayede hiçbir şeye dokunmadan süreci arkanıza yaslanarak takip edebilirsiniz.

''Siz dinlenirken, siteniz sürekli saat gibi çalışır. Makaleler akrep ve yelkovansa, editör de saatin güç merkezi olan pilidir.''


Diğer Hizmetlerimiz

Yukarı