Çarşı Medya
Asistan

Çarşı Medya Hakkında

Kelimeler yaşamdır... Çarşı Medya, markanızın potansiyel müşterileriniz için değerini vurgular. 

İçerik stratejisi

Çarşı Medya, hedeflerinize ulaşmak için mükemmel stratejiyi oluşturmak adına verileri kullanarak içeriklerinizde bilimsel bir yaklaşım benimsiyor. İçerik, yüksek kaliteli kelime gruplarının hedef kitlenizin önüne konulmasını sağlamak için oluşturulan her teslim edilebilir ürünün arkasındaki omurgadır.

Her iş kapsamı, içerik pazarlama ekibiniz tarafından iyi planlanmış ve yürütülmüş bir sistem içerir. 

Teknik SEO Odaklı İçerik Oluşturma

Teknik SEO Danışmanlığı ekibimiz, SEO sorunlarını değerlendirerek, kullanıcı katılımını iyileştirmek ve içeriği arama motorları için daha görünür hale getirmek için anahtar kelime araştırması ve kullanıcı deneyimi testleri yaparak şirketinizin web sitesi için güçlü bir temel oluşturur. Teknik olarak sağlam bir web sitesi, herhangi bir işletme için etkili dijital pazarlamanın temel taşıdır. İçerik nette eşsiz olmalıdır.

Deneyimliyiz!

İçerik, makale, arama motoru ve internete dahil tüm sektörleri biliyoruz. 2011 yılından beri ulusal ve uluslararası hizmet veren, semantik makalenin baş mimarı olan içerik ajansıyız. Pazarlamacılar, içerik pazarlama danışmanları, yaratıcı yazarlar, grafik tasarımcılar ve veri odaklı strateji uzmanlarından oluşan ekiplerimiz, uzmanlık alanlarındaki müşterilerle birlikte çalışır. Hedef kitlenizi çekecek ve işiniz için satış hunisinde potansiyel müşterileri artıracak çevik içerik pazarlama kampanyaları tasarlıyor ve yürütüyoruz.

Sesli İçerik Devrini Başlattık!

Sesinizi bulun, yükseltin, duyurun! Kalabalıktan sıyrılmak kaliteli içeriklerle mümkündür. Peki ya gözle yetinmeyen, işitsel işlev isterseniz? Biz varız! Sesli makale ile devrim yaratmaya hazırlanın! Voiser iş ortaklığımızla artık daha güçlüsünüz!

  • Görevimiz güven, otorite ve ilham veren hikayeler anlatmaktır. 
  • Oluşturduğunuz her bir makale, son araştırmalar ve sektörel deneyim ile desteklenmektedir. 
  • İçerik sektöründe en iyi, en parlak ve yaratıcı beyinleri bulmak için 9 yılı aşkın bir süre harcadık.
  • Çalışmalarımızı en yüksek standartlarda tutuyoruz çünkü müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz en iyi içeriği hak ediyor. 

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Alanınızdaki en iyilere bakmak, kiminle rekabet ettiğinizi anlamanızı sağlar. Rakip analizi yapmak çok önemlidir çünkü onlar için neyin işe yaradığını anlarsanız, genel olarak nişinizde neyin işe yaracağını da keşfedersiniz. Niş bulmakta zorlanıyorsanız, yapmanız gerekeni biliyorsunuz...

Siteniz mülkünüzdür, onu ayakta tutmak çaba, çaba, çaba gerektirir. Size yardımcı olmaya kendini adamış doğru isimlerle çalışmanız mülk alanınızı genişletir. Anahtar kelime araştırmasından makalenin giriş şekline kadar en ince ayrıntıya karar vermek için yetenek şarttır. Site tasarımından, seo ve içeriğe; güçlü bir ekip oluşturmazsanız temel hızla çökecektir. 

Makale... Engin ve eşsizdir... Okuyucular tam olarak istenmeyen reklamlar yerine değerli bilgiler aldıkları için, kesintiye uğramayacak bir pazarlama biçimi olduğu gerçeğini kabul ediniz.

''Ormandasınız, her yan farklı patikalarla dolu, hangi yol sizi medeniyete götürür nasıl bulacaksınız? İnternet ormandır, bir anahtar kelime hakkında yazılmış on binlerce farklı site (patika) vardır. Okuyucu her birine girer çıkar. Okuyucunuza doğru yolu göstermemize izin verin. Rotalarını bilinçli belirleyin. ''

Bilgi Güvenliği Politikamız Kalite ve Çevre Politikamız

Geçmişte edindiğimiz tecrübeler, bugün şirket politikalarımız oldu.

Çarşı Medya Gururla Sunar!

Siz de bizimle büyümek, gelişmek isterseniz kocaman ailemizle sizin için her zaman yerimiz var. Gelin Yeni Bir Pencere Açarak, Daha Geniş Ufuklara Birlikte Bakalım!

Hizmetlerimiz Hakkında

Çarşı Medya hizmetleri arasında seçim yapmak ve bilgi almak için Çarşı Medya Asistan'a danışın!

Çarşı Medya Asistan'a Danış

Ofisimiz

Yukarı