Çarşı Medya
Asistan

Makale ve İçerik Hizmetleri

Makale ve İçerik Hizmetleri

Unutma; En hızlısı biziz! Oluşturduğun sipariş en fazla 48 saat içinde teslim edilecektir. İş ortaklarımızla ilişkiler kurmak ve anlayabilmek, yaptığımız işlerin ayrılmaz bir parçasıdır. Daha fazla

Paylaş

Makale tutkumuzdur, bilgi sahibi olmak, bilgi vermek, yeni bilgiler öğrenmek, yeni sektörleri tanımak ve tanımlamak için heyecan duyarız. Başarımızın sırrı bu düşünce tarzında gizlidir.

Yaptığımız; okuyucuya aktarılan her türlü detayın herkes tarafından algılanabilir olmasını sağlamaktır.

Müşteri menfaatleri gereği SEO uyumlu ve Google kullanıcı dostu bir düşünceyle içerik oluştururuz. Daha önemlisi siteye giren ziyaretçileri sitede tutma bilinci herkese aşılanmıştır.

Çarşı Medya içerikleri %100 özgündür, güncel bilgiler içerir. Makale içi kopya, spin ve internet kopyası için sıkı sıkı eğitimler verildikten sonra bir ay boyunca; bir cümle dahi; makale içi kopya, spin ya da internet kopyası yapmayan başarılı içerik oluşturanlar ana ekipte sigortalı çalışmaya başlar.

Bu yüzden yaklaşık on yıldır gözünüz hiç arkada kalmadı, içerikleriniz önce yazarlara, sonra redaktörlere, sonra son şekli veren editörlere emanettir.

Çarşı Medya ile çalıştığınızda siparişlerinizin gecikmesinden endişelenmezsiniz.

Sizi anladığımızı, isteklerinizin farkında olduğumuzu bize hissettiren, görev bilincimize güvenen;

Kurduğumuz güçlü bağlar için her bir müşterimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.


Diğer Hizmetlerimiz

Yukarı