Çarşı Medya
Asistan

Merak Edilenler

Çarşı Medya (CM), profesyonel yazarlardan oluşan uzman bir ekiple çalışır. CM'nin yazarları dil yeterlilik testi, yazma örneği değerlendirmesi, telefon görüşmeleri ve test görevlerini içeren titiz bir inceleme süreciyle değerlendirilir. Her seferinde içeriğinize güvenebilmeniz için yazarları yazma deneyimlerine göre bireysel olarak eşleştiriyoruz!

Aldığınız içerikten memnunsanız ve aynı yazarla çalışmaya devam etmek istiyorsanız, ekibimize bildirin! CM, mümkün olan her zaman buna uyum sağlamaktan mutluluk duyar.

Tüm siparişler, verildiği zaman ödenir. Ödeme bilgileriniz tamamlandıktan sonra içerikleriniz yazılma aşamasına geçebilir.

Hedeflerinize daha iyi uyması için taslağı revize etmekten mutluluk duyarız. Her makale en az 1 tur revizyon içerir. VIP sipariş müşterileri sınırsız revizyon avantajına sahiptir! Revizyon talebinin orijinal iş emri kapsamında kalması gerektiğini lütfen unutmayın.

İçerik tesliminden sonraki 3 iş günü içinde revizyon talep edilmelidir. Çarşı Medya VIP aboneliğiniz varsa, planınıza bağlı olarak 6 veya 10 iş gününü içeren bir inceleme döneminden yararlanabilirsiniz. Siparişi incelemek için ek zamana ihtiyacınız varsa, CM ekibiyle iletişime geçtiğinizden emin olun!

İçeriğiniz her zaman orijinal, eşsiz olacaktır. İçeriğinizin % 100 BENZERSİZ, ÖZGÜN, GÜNCEL olduğundan emin olmak için tüm siparişler intihal, makale içi kopya ve spin tespit hizmeti aracılığıyla taranır.

Siparişleriniz yazarımız tarafından tamamlandığında, içeriğin hazır olduğuna dair sizi uyaran bir SMS bildirimi alacaksınız. Gösterge tablonuzdaki tüm içeriğinizi doğrudan görüntülemek için sitemizdeki hesabınızda da oturum açabilirsiniz.

İçeriğiniz için görsellere ihtiyacınız varsa endişelenmeyin! CM, içeriğinize ek olarak size yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar sağlayabilir. Ek ücretler uygulanır.

Ne yazık ki, bir iş onaylanıp tamamlandıktan sonra revizyon isteklerine izin verilmez. Yazarlarımıza iş onaylanıncaya kadar ödeme yapılmaz ve makul bir süre içinde ücretlerinin ödenmesi politikamızdır. Bu politikaya uyulduğundan emin olmak için, tüm taleplerin inceleme süreniz içinde yapılmasını istiyoruz. Her siparişin son inceleme tarihi vardır.

Çalışmamızı iki teslimat zaman çizelgesine ayırıyoruz: Standart ve Hızlandırılmış. Hızlandırılmış, aynı gün teslimattır. (Siparişin büyüklüğüne göre 1 iş gününü içerebilir). Standart, bugünden itibaren 2 iş günü ile 5 iş günü arasındaki herhangi bir tarihtir.

İçeriğe hızlı bir şekilde ihtiyacınız varsa, en hızlı teslimatımız en fazla 1 iş günüdür. Makale siparişi kısmında süper hızlı teslimat butonunu tıklayabilirsiniz. Siparişiniz birkaç saat içinde elinize ulaşacaktır. Normal teslimat süremiz en az 48 saattir. Plan yapmak istiyorsanız siparişlerinizi önceden verebilirsiniz.

Hazır makale, benzersiz, güncel ve %100 özgün makalelerden oluşur. Sektörünüze göre tek tıkla makale satın alabilirsiniz. Acil makale gerekenler ya da makale yazdırmak için beklemek istemeyenler için uygundur. 1 saniyede özgün bir içeriğe sahip olursunuz.

İçeriğiniz, içerik siparişini verdiğinizde hazırlanmaya başlanacaktır.

Voiser, her türlü metni seslendirmenin en eğlenceli yoludur. Voiser ile ses sanatçısına ihtiyacınız olmadan her videoyu seslendirebilirsiniz. Bu bir iş için makalede yazdıklarınızı duyurmak adına da olabilir, sevdiğinize onu ne çok sevdiğinizi anlatmak için harika bir ses bulmak için de olabilir. Ses seçiminde karar sizin, bunu süper makaleler ile yapmak isterseniz siparişinizi verebilirsiniz.

Makale, hem mevcut hem de potansiyel müşterileri içeren hedef kitleniz için yararlı, alakalı ve değerli bilgileri üretmeye odaklanmaktır.

Google’ın sitenizi tanıması ve üst sıralara yükseltmesini sağlayan SEO’nun %75ini içerdiği için gereklidir. Müşteri, okuyucu ve ziyaretçi çekmenin standart yoludur.

Google blog çalışmalarındaki 300 kelime sınırını 1000 kelimeye kadar artırmıştır. Sektörünüz ile bağlantılı, bilgi veren, sizi tanımlayan makaleleri uygun anahtar kelimeli başlıklar eşliğinde yazdırmalısınız. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız ekibimiz başlık konusunda size yardımcı olacaktır.

Patenti Çarşı Medya’ya ait olan, semantik makale gibi uzun yıllara dayanan deneyimler sayesinde ortaya çıkarılan taslak oluşturma uzmanlığıdır. Bu taslak içerisinde ihtiyacınız olan tüm etkenler yer alır ve tek bir makale ile onlarca makalenin gücünü elinizde barındırırsınız.

Elbette! Aylık sabit çalışma prensiplerini belirledikten sonra olabilirsiniz. Tanıtım yazısı, danışmanlık vb alanlarda CM kalitesini arkanıza almayı arzuluyorsanız carsimedya@gmail.com’a ayda kaç bin makaleye ihtiyacınız olduğunu bildirdiğinizde görüşmeler başlatılacaktır.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize ulaşmaktan çekinmeyin! İçerik stratejisti ile konuşmak için carsimedya@gmail.com adresinden bize e-posta gönderebilir veya sitemizde bulunan canlı destekten yazabilirsiniz.

Yukarı