Çarşı Medya
Asistan

Semantik Makale

Semantik Makale

Sitenizde semantik arama için yazılı makalelere yer vermemek, bebeği banyo suyuyla birlikte atmakla aynı anlama gelir. Sitenize anlam ve niyet yükleyin! Daha fazla

Paylaş

Semantik! İlk kez keşfettiğimizde üzerinde aylarca çalıştığımız bir makale çeşididir. Doğru yapılması için makale üzerinde yoğun şekilde araya hiçbir dünyevi mesele girmeden çalışılması gerekir.

Bunu Türkiye’ye yaydığımızda herkes pastadan bir dilim almak istedi. Yeni bir yoldu ve bunu yapmaya gönül koymalarında sorun yoktu. Asıl sorun aslında nasıl yapıldığını bilmemeleri. Sırlarını paylaşmadığımız sürece herkes semantik makale yazdığını öne sürebilir. Sırlar semantik yazımda birkaç unsurla bağdaştırılamaz. Bir yazarın semantik makale yazabilmesi için aylarca tüm detayları unutmadan ilmek ilmek işlemesi gerekir. Bu çok zor bir daldır, üstelik ciddi şekilde sabır gerektirir.

Konsantrasyon, milyonlarca kaynaktan gelen en iyi bilgilerin harmanlaması içindir. Ancak kelimeleri en doğru yerlerde, en doğru şekilde cümle içerisinde kullanmak gerekir. Hiç kazak ördünüz mü? Kazak bitmek üzereyken bir ilmek atlandığını fark edersiniz ve yaptığınız her ilmeği söküp yeniden başlamanız gerekir.

Semantik makale işte bu kadar zorlu bir kapsama sahiptir. Tek bir hata yeniden başlamanızı gerektirir. Zaman alan süreçte en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamak için en önemli nüansları kullanarak içeriklerinizi hazırlıyoruz.

Kimsenin cümleye dökemediği semantik makale nedir?

Semantik makale; Çarşı Medya uzmanlarının anahtar kelime, bilgi ve bağlamları Google’ın o anki güncel algoritmalarına dayanarak şekillendirmesidir.

Anlayacağınız gibi LSI şeklinde piyasada var olan yanıltıcı tarz ile ilgisi yoktur. 

 

asdasd

 

yazı


Diğer Hizmetlerimiz

Yukarı