Çarşı Medya
Asistan

Müşterilerimiz Ne Diyor

"Çarşı Medya ile www.sportive.com.tr sitemizin içerikleri konusunda çalışma sağladık. Oldukça memnunuz. Teşekkür ediyorum."

Peyker Tilbe Bayram Sportive A.Ş
Peyker Tilbe Bayram Sportive A.Ş

"Resmi web sitemi hazırlayan Çarşı Medya harika iş çıkardınız. Hayalimin ötesinde çok güzel detaylar var. Randevu sistemi için teşekkür ederim. Aylık editörlük hizmetiniz yıllardır devam ediyor ve artış yapmak istiyorum. Sosyal medya

Dt. Şükrü Sünger
Dt. Şükrü Sünger

"Hatırlamadığım kadar uzun yıllardır sizinle çalışmaktan çok mutluyum. İstanbul gibi güçlü bir sektörde markamı ön plana çıkarmayı başardınız. İçerikleriniz net bir şekilde kaliteli. Müşterilerimin geri dönüşleri çok iyi. Y

Recep Çatalkaya
Recep Çatalkaya

"Tek kelimeyle harika, asla bu kadar profesyonel beklemiyordum. Beklentimin üzerinde. VIP içerik hizmeti alıyorum. Hayal edebileceğimden çok daha mükemmel olduğunuzu söylesem abartmış olmam. Başka bir firmanın kurup bıraktığı sitemi çok g

Tunahan Arslanoğlu Hun Türk Yapı
Tunahan Arslanoğlu Hun Türk Yapı

"Uzun zamandır siteden sipariş veriyorum, iletişim konusunda hiçbir sorunumuz yok. İçeriklerimi zamanında teslim alıyorum. 48 saat vaatlerinden şaşmadılar. Emeklerine sağlık. "

Turkuvazsoft Hakan Dirlik
Turkuvazsoft Hakan Dirlik

"Yeni tanıştığım bu firma profesyonel ve sahibi ile iyi anlaştık. İsteklerimin hepsini yerine getirdiler. Editörlük hizmetleri uzun içeriklerde bile kaliteyi bozmamaları benden tam puan aldı. Çalışmalarımız sürecek. Teşekkür ederim. "

Acarsoy Nakliyat
Acarsoy Nakliyat

"Ürün tanıtımları ve blog siparişlerimizi zamanında gönderirler. Kaliteleri ortada. Çarşı Medya ile çalıştığımız için mutluyuz. "

Promosyon Bank
Promosyon Bank

"Firmamızdaki en başarılı işletmelerden biri, kendi alanında harikalar yaratıyor. Bize şunu hatırlatıyor; bir işte başarılı olduğunuzu göstermek için bazen ihtiyacınız olan sadece Çarşı Medya'dır."

Hızlıbul.com
Hızlıbul.com

"Ben bir diş hekimiyim ve oldukça yoğunum. Çarşı Medya'dan önce çalıştığım firmanın bana kopya içerikler sattığını anlamam uzun sürdü. Ancak farkedince gerçekten profesyonel bir firma bulmak istedim. Şimdi tüm site projelerimi göz

gulusestesigi.com
gulusestesigi.com

"Çarşı Medya'dan 1 yıldan uzun süredir editörlük hizmeti alıyoruz. 8 sitemiz onlara emanet ve gerçek bir profesyoneller. Teşekkür ediyorum. "

RS İnternet Pazarlama A.Ş.
RS İnternet Pazarlama A.Ş.

"Uzun süredir sitelerimiz için kendilerinden destek alıyoruz hiç bir sorun yaşamadığım gibi öyle bir alışkanlık oldu ki gönderilen makaleyi kontrol etmeden bile sitenize atabilirsiniz. Kaliteli içirik yazarlığı konusunda gerçekten başar

Özgür Bey
Özgür Bey

"Hürriyet Emlak ve Yaşam sitemiz için 3 aydır editörlük hizmeti alıyoruz. Yazıların kalitesi, özgünlüğü ve yaratıcılığından dolayı mutluyuz. Gerçek profesyoneller. "

Enes Yıldız
Enes Yıldız

"Merhaba Yaklaşık 1 Senedir Çarşı Medya ile çalışmaktan zevk alıyorum. Kararlı yazarları düzenli ve de %100 özgün içerikler sunan bu firmaya teşekkürlerimi sunuyorum. Eniyisozler.Net Sözler Sitesini Kurmamla Çarşı Medya ile çalışma

Yahya Güloğlu
Yahya Güloğlu

"Seo çalışmalarımızda içerik desteğini yıllardır Çarşı Medya’da alıyoruz. Kaliteli, özgün ve arama motorlu standartlarına uygun içerik çalışmalarıyla her zaman destek oldukları için teşekkür ediyoruz."

Fatih Topal
Fatih Topal

"Güvendiğim bir kurum, resmi web sitemin her detayında emekleri var. Düzenli çalışmaları, yenilikleri, etkileri, sektörde geniş bir yer elde etmeleri takdire şayan ancak sürpriz değil, çok iyi işler yapıyorlar. Şansınız bol olsun. "

Avukat Yasemin Mersin
Avukat Yasemin Mersin

"Çarşı Medya ile uzun yıllardır seo ve editörlük alanında çalışıyorum. İstediğim tüm kelimelerde resmi sitemin birinci sıraya gelmemi sağladılar. Her içerik projemi sorunsuz yürüttüler. Site tasarımlarımı yaptılar. Başarısız o

Av. Mehmet Ali Helvacı
Av. Mehmet Ali Helvacı

"Online satış sitemizde yıllardır ürün içeriklerimizi özenle hazırlayan Çarşı Medya'ya teşekkür ederiz. Her aşamada sınırsız ilgi ve söz verildiği gün yapılan teslimatlar ile işlerinin ehliler. "

Derimod Deri Konfeksiyon Paz. San. ve Tic. AŞ
Derimod Deri Konfeksiyon Paz. San. ve Tic. AŞ

"Uzun süredir Çarşı Medya ile çalışıyorum. Hizmetlerinden oldukça memnunum. Tüm sitelerim ve sosyal medya yönetimim onlarda. Emekleriniz için teşekkür ederim. "

Opr. Dr. Evren Helvacı
Opr. Dr. Evren Helvacı
Yukarı