Çarşı Medya
Asistan

Modesto Dinlenme Koltuğu

Modesto Dinlenme Koltuğu

Dinlenmenin Tam Zamanı!

Kapitoneli işlemeye sahip olan koltuk, birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir. Kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla Modesto dinlenme koltuğu göz dolduran bir nitelik kazanmıştır. Koltuğun genişliği 85 cm’dir. Dinlenmeniz için tasarlanmasından ötürü geniş bir yapısı vardır; ancak tasarımı sayesinde evinizde yer kaplaması önlenmiştir. Yüksekliği 78 cm olan dinlenme koltuğunun derinliği 1.80 cm olarak tasarlanmıştır. Kesinlikle kanserojen madde içermediğinden, gönül rahatlığı ile sahip olabilirsiniz.

Tasarım Harikası

Evinizin bir köşesinin en şık köşe olmasını sağlayacak Modesto dinlenme koltuğu; yorgunluğunuzun gidermeniz için iyi bir fırsat. Kıvrımlı yapısı sayesinde uzandığınızda belinizin rahat ettiğini hissedeceksiniz. Rahat etmenizin birinci amaç olduğu koltuk, tahta ayakları sayesinde taşınabilirliği kolay hale getirilmiş. İstediğiniz her an farklı bir yere koyarak, dinleneceğiniz ortamı değiştirebilirsiniz.

Renk Renk… Tercih Sizin!

Zevkleriniz farklı biliyoruz… Modesto dinlenme koltuğu ile dinlenmeye hepimizin ihtiyacı var, onu da biliyoruz… Bunun için özel tasarım olan bu koltuğun 4 farklı renk seçeneği mevcut. İsterseniz bej rengini seçerek sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Ya da kırmızı rengi ile odanızda en dikkat çeken objenin koltuğunuz olmasını sağlayabilirsiniz. Peki siyah… Asil bir görünüm için siyah rengini de tercih edebilirsiniz. Dinlenmek için tercih ettiğiniz koltuğun size bir deniz kenarı enerjisi vermesini isterseniz mavi rengini seçebilirsiniz. En önemlisi çok küçük bir fiyat farkıyla, özel bir renk seçimi yapabilirsiniz. Tercih sizin! İyi dinlenmeler…

Yukarı