Çarşı Medya
Asistan

2017 Bikini Modası Nasıl Olacak?

2017 Bikini Modası Nasıl Olacak?

Yazın yaklaşmasıyla birlikte bayanların tatil hazırlıkları da başladı. Yaklaşan yaz mevsimi hayallerdeki tatilin de habercisi olduğundan her şey önceden planlanmış olarak tatile giriliyor. Tatil konusuna en çok kafa yoran yine kadınlar. Heyecanla gittiği tatile demode kalmak istemediklerinden 2017 bikini modası konusunda uzun bir katalog araştırması yapıyorlar. Biz sizi yormadan 2017 yılında hangi bikini modelleri kendini gösterecek, tek tek açıklayalım.

2017 Şıklığına Hazır Olun!

Moda ile yakından ilgili olanlar bilecektir ki 2017 yılı model, desen ve tarz anlamında zirveye ulaştığımız bir noktaya getirdi. Sokaklar, iş yerleri derken her yerde modanın etkisini büyük ölçüde görmekteyiz. Bikini modelleri de bu yıl hiç olmadığı kadar şık olacak.

Çapraz Askılar Bu Sezon da Moda

Çapraz askılı modeller her zamanki gibi gündemini koruyor. Fakat bu sefer daha kalın askılar ve daha hareketli modeller ile karşılaşıyoruz. Hem sade sevenler için hem de desenli, şık modellerde çapraz askıları tercih edebilirsiniz.

Göğsü Saran Bikini Modelleri

Bikini modelleri genelde klasiktir. Bikini deyince aklımıza hep belli ve düz tasarımlar gelir. Ama göğsü saran bu bikini modelleri bir çeşit dış giyim büstiyerlerini andırıyor. Bu modellerin dikkat çeken diğer tarafı transparanın bikiniye uygulanmış hâli olmasıdır. Sözünü ettiğimiz bikinilerin üst tarafına baktığınızda sanki bir kıyafetin üst kısmını andırdığını, herhangi bir elbisenin parçası gibi durduğunu görebilirsiniz. Transparan kelimesi sizi tedirgin etmesin. Belki de en rahat kullanabileceğiniz bikini modellerinden biridir. Bütün göğsü sarması bakımından daha rahat hareket edeceksiniz sürekli kontrol etme tedirginliğinden de kurtulacaksınız.

2017 Bikini Modasında Volan Etkisi

Bu yıl kendinden çokça söz ettiren detaylardan biri de volanlardır. Volanlar kıyafetlerde çokça kullanıldı. Bayanların da beğenisini topladı ki bu yaz bikinilerde de volan detayları göreceğiz. Modelleri dikkatle incelediğimizde volan detayların genelde göğüs kısmında ve omuzlarda tercih edildiğini görüyoruz.

Dantel Modası Devam Ediyor

Geçen sezon dantel ve daha çok örgü modeller gündemde idi. Özellikle örgü modellerin karşıdan bakınca danteli andıran şekliyle mayo ve bikini modellerinde en çok beğenilen tasarımlar olduğunu gördük. Bu yıl örgü ve dantel yine kendini gösterecek. Ama özellikle de dantel rüzgârı esecek. Çünkü bu yıl daha çok mayolarda dantel detayları çokça kullanılmış. Danteller genelde mayonun vücudu saran kısımlarında tercih edilmiş.

Fit vücutlarda gayet şık duran bu modeller kilolu bayanlar için risk faktörü gibi duruyor. Çünkü dantelin kendisi zaten kıyafetlerde de her bedene uygun durmuyor. Kilolu bedenlerde dantellerden patlayan kısımlar tahmin edeceğiniz üzere hoş bir görüntü vermiyor. Henüz bunun formülü ve bir çözümü yok. Bu modeli daha çok fiziğine güvenen bayanlar tercih edecek gibi duruyor.

Bu bilgiler bize gösteriyor ki bu yıl plajlar her zamankinden daha hareketli olacak. Ama siz siz olun vücudunuzu tanımadan mayo ve bikini alışverişi yapmayın.

Yukarı