Çarşı Medya
Asistan

2018 Yaklaşıyor! Sade Kalın, Doğadan İlham Alın!

2018 Yaklaşıyor! Sade Kalın, Doğadan İlham Alın!

Hayatınızdaki motivasyon kaynaklarınızı, söyleminizi, duruşunuzu ve enerjinizi evinizle paylaşarak en güzel dekorasyon modellerini bir araya getirebilir ve kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Üstelik bunun için pahalı eşyalara, lüks araç – gereçlere gerek yok. Son derece basit parçaları bir araya getirerek her gün sizleri heyecanlandıracak bir ev ortamına sahip olabilirsiniz. Bunun için 2018 ev ve dekorasyon trendlerinden yardım alabilirsiniz.

Sadelik Çok Önemli

Günümüzde şık ev dekorasyonları oluşturmada en önemli nokta artık sadelik. Günlük yaşantımızda zaten çok sık karşılaştığımı kalabalık ortaklar, kendinizi boğulmuş hissetmenize neden olabilir.

Ancak bu durumu evinizde yaşamanıza hiç gerek yok. Temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiş, hem modern hem de Retro çizgilerle birlikte fonksiyonel parçaları bir araya getirebilirsiniz. Çok yer kaplamayan şık abajurlar, tablolar, minimalist masa ve koltuk takımları ile kendinize sade ve ferahlatıcı bir oturma grubu oluşturabilirsiniz.

Pastel Renkler Yükseliyor..

2018 ev modasının en gözde rengi pastel ve mat renkler. Bu iki uyumlu renk, sizlere fengsuhui ortamı da yaratacak. Böylece kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Yukarı