Çarşı Medya
Asistan

Balans güneşli yatırım fırsatları sunuyor

Balans güneşli yatırım fırsatları sunuyor

Ofis Yatırımı Yapmak İsteyenler Balance Projede Buluşuyor

Modern ve geleceğe yönelik bir ofis yatırımı yapmak istiyorsanız siz de yerinizi Balance Güneşli’de ayırabilirsiniz. Kurumsal firmalara ya da serbest meslekle uğraşanlara yatırım fırsatları sunan bu proje, prestijinizi de arttırıyor. Balans güneşli yatırım fırsatları sunuyor; yoğun talep olduğu için siz de geç kalmadan yatırımınızı şimdiden yapın.

Uluslararası Markaların Tercihi de Balance Güneşli Oluyor

Kurumsal firmaların ve uluslararası bazda son derece prestijli markaların da tercih ettiği Balance Güneşli, tanıdık markaları bünyesinde topluyor. Bunların arasında yer alan Şölen Çikolata, 250 kişilik yönetim kadrosunu Balance Güneşli’ye taşıdı. Ayrıca Mars Logistics ve HSBC Bank gibi uluslararası markalar da Balance Güneşli güvencesi altında. Her geçen gün yatırım anlamında değer kazanan bu proje avantajlarını da arttırdığı için markaların gözdesi olmaya devam ediyor.

Gayrimenkul Uzmanları da Balance Güneşli Diyor

Gayrimenkul uzmanlarının yaptığı değerlendirmeler de Balance Güneşli’ye yatırım yapmanın son derece avantajlı olduğu yönünde bildirimlerde bulunuyor. Eğer siz de sıfır risk alarak mülk sahibi olmak istiyorsanız bitmiş bir projeye yatırım yapmayı denemelisiniz. Bunun için tüm inşaat süreci sona ermiş olan ve sunduğu teknik, sosyal imkanlar nedeniyle çalışmaya hazır olan Balance Güneşli, yatırım için kaçırılmayacak bir fırsat oluyor.

Konforlu çalışma alanlarını barındıran Balance Güneşli çalışmaya hazır alanlar sunduğu için beklemenize de gerek kalmadan yatırım yapar yapmaz kullanabileceğiniz ofisleri sizlere sunuyor. Böylece firmalar kurumsal hizmetlerini aksatmadan sürdürebiliyor. Uzmanların da sık sık vurgu yaptığı gibi tüm riskleri ortadan kaldıran bu proje yatırımcıların değer kaybetmeyeceğini söylediği yerlerden biri oluyor.

Yatırımınız Her Geçen Gün Değer Kazansın

Balans güneşli yatırım fırsatları sunuyor haberlerinde uzmanların da vurguladığı gibi değer kazanacak olan bu yatırım size hiç risk taşımadığını gösteriyor. Çünkü satın aldığınız ofisi anında yatırıma dönüştürmek tamamen sizin elinizde. Bu ofisi dilerseniz hemen kiraya verebilir ve kira getirisiyle yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Projenin tüm hizmetleri A plus kalitesinde olduğu için hem satılık hem de kiralık alanların yoğun talep gördüğünü söyleyebiliriz. 50 metrekare ile 2500 metrekare arasında değişen bir envantere sahip olan bu alan kurumların farklı ihtiyaçlarına da hizmet ediyor. Yani içerisinde hem ticari birimler barındıran Balance Güneşli, hem de cadde ofis, plaza ofis, loft ofis ve stüdyo ofis gibi seçim şansını size sunuyor.

Ofisler Çalışma Motivasyonunu Maksimuma Çekecek Düzeyde Hazırlandı

Balance Güneşli içerisinde ofisler çalışanların motivasyonunu maksimum tutacak düzeyde, dikey ve yatay bloklar halinde hazırlandı. Tüm detayların incelikle düşünüldüğü ofislerde plaza kültürünün avantajlarını hissedebilecek ve firmanıza prestij getireceksiniz. Tüm şirketlerin misafirlerinin karşılandığı şık bir resepsiyon alanı olduğu için misafirleriniz de bu konforla büyülenecek ve markanıza daha çok hayran kalacaktır.

Yukarı