Çarşı Medya
Asistan

Dekorasyon Algınız 2018’de Değişecek!

Dekorasyon Algınız 2018’de Değişecek!

Yalnızca evlerde değil mekanlarda ve ortak alanlarda da dikkat çekici bir görünümün oluşturulması adına dekorasyon son derece önemlidir değil mi? Bu noktada her sezon trend olan farklı parçalar bulunmak ile birlikte, istediği mekanı dekore ederken yardım almak isteyen bireylerin 2018 sezonun da dikkat etmeleri gereken bazı noktalar bulunmaktadır. 2018 mekan dekorasyonlarında olmazsa olmaz parçalar neler? ya da evlerin dizaynında hangi renklere dikkat edilmeli? noktasında bireylerin aşağıda belirtilen önerileri dikkate almaları  avantajlarına olacak.

Duvar Kağıtları Son Derece Popüler!

Geçmiş senelerde kullanılan birbirinden canlı duvar boyalarını bir kenara bırakın. 2018 ile birlikte tüm mekanlarda dekorasyon fikirleri yaratılırken duvar kağıtları son derece popüler hale geldi. Mekanlara eskitilmiş bir hava katan duvar kağıdı alternatifleri ile salonunuzu ya da ofisinizi daha güzel bir hale getirmeye ne dersiniz? Bunu yaparken mobilyalar ile duvar kağıdı renklerinin uyumuna dikkat edin.

Salaş Bir Görünüm Yaratın!

Eski yıllara oran ile günümüzde salaş ve aynı zamanda özenilmemiş bir görüntü yakalamak son derece popüler. Klasik olarak salonlarda yer alan özenilmiş mobilya görüntüsünün aksine zıt renklerin uyumu ile farklı mekanlar oluşturmak trend haline gelmiş durumda.

Salonun ortasına konan farklı renk bir masa tüm görünümün değişmesine yardımcı olacak.
Ofislerde ise daha renkli objeler ile farklı bir uyum yakalamak mümkün.

Belirtilen noktalar doğrultusunda sizde dizayn edeceğiniz mekanlarda salaş ve aynı zamanda dikkat çekici bir görünüm yalakalamayı unutmayın..

Yukarı