Çarşı Medya
Asistan

Domino Berjer Koltuk İşin Ustasını Arayanlara…

Domino Berjer Koltuk İşin Ustasını Arayanlara…

Domino Berjer Koltuk, polyester kumaş kullanılarak üretildi. Akrilik ve Poliüretan malzemelerin eşlik ettiği malzeme sayesinde, dayanıklı bir yapıya kavuştu.

Yurtdışından ithal edilmiş nubuk kumaşın ana malzeme olarak kullanıldığı ürün, ergonomik özelliği ile rahat etmenizi sağlıyor.

  • Orta sert derecedeki yumuşaklığı sayesinde, ideal bir oturum zevki veren ürün,
  • 100 santimetrelik bir yüksekliğe sahip. Genişliği 85 santimetre olan bu harika ürün, tek bir kişinin rahatça oturması için tasarlandı.
  • Soft yapıya sahip oturum minderi ise 32 dansite sünger ile güçlendirildi. Yoğun sünger yapısı sayesinde, koltuğun sunduğu rahatlığı sonuna kadar hissedeceksiniz.

Yaşam Alanınıza Ayrı Bir Hava Katın

Ayak bölümünde kullanılan ceviz rengi, koltuğunuza nostaljik bir hava katarken, oturma kısmındaki bej renk, opsiyonel bir yapıya sahiptir.

Plastik ayaklar sayesinde daha işlevsel bir yapıya sahip olan ürün, ince kol bölgesi ile salonunuza oldukça estetik ve şık bir hava katacaktır.

Silinebilme özelliği sayesinde kolayca temizleyebileceğiniz bu harika koltuk, 1 Ekim tarihine kadar indirimli bir fiyat üzerinden satışa sunulmuştu.

2 senelik garanti süresine sahip olan Domino Berjer Koltuk, yaşadığınız yerin havasını değiştirecek.

Yukarı