Çarşı Medya
Asistan

Evinizin En Gözde Mobilyası Koltuğunuz

Evinizin En Gözde Mobilyası Koltuğunuz

Prada kahve koltuk seçtiğiniz kumaş üzerine ister nubuk, ister deri fakat her hali ile şıklığın ve asilliğin temsili. Üstelik 2 yılda garantili.

Artık Temizlik Yaparken Koltuklar Yerinden Oynamayacak!

Kadınlarımızın en büyük şikâyeti temizlik esnasında kanepe ve koltuk altlarının temizlenememesi. Çekip temizlemek ise tamamen vakit kaybı. Eğer Prada koltuk sahibi iseniz, yerden yüksek olması sayesinde rahatlıkla temizlik yapabileceksiniz.

Yatılı Misafirlerinizin Sırtı Ağrımayacak!

Koltuğun yatak olması özelliği ile 30 dansite HR sünger kullanılması birleşince, gelen misafiriniz kendini ortopedik yatakta yatıyor gibi hissedecek.

Kaliteli Bir Koltuk Arıyorsanız Doğru Adrestesiniz

Sırt minderlerinin süngerden yapılması şeklinin bozulmamasını sağlarken aynı zamanda yüksek sırtlı olması büyük bir konfor sağlıyor. Geniş kol özelliği sayesinde sehpa dahi kullanmanıza gerek kalmayacak. Sünger üzeri kumaşın alt kısmı sonsuz file ile kaplanmış ayrıca patlamayı da engellemiştir. Oturma süngeri 16 cm kalınlığına sahip ayrıca 300 gram laminasyon kullanarak üretilen bu koltuğu evinizde kullanmaya başladığınız an, koltukta oturabilmek için evde köşe kapmaca oyunları başlayacak.

Yukarı