Çarşı Medya
Asistan

Flora Bekleme Koltuğu E- Ticaret Sitesi Ürün Tanıtım

Flora Bekleme Koltuğu E- Ticaret Sitesi Ürün Tanıtım

Minimal, Sade ve Şık

Flora bekleme koltuğu her türe, her zevke ve gerekliliğe yönelik koltuk geliştiren ‘’Ofis Mobilyaları Ekibi’’ tarafından, ofisinde sade, şık ve modern bir hava arayanlara yönelik olarak üretildi. Krom kaplama ayakları, metal karkaslarının üzerine dikkatle dökülmüş 1. kalite polliüretan süngeri, konforu ve sağlamlığıyla Ofis Mobilyaları Ekibini bir kez daha gururlandırıyor.

Kazanan…!

Elbette ki Flora bekleme koltukları ve ona sahip olanlar. “2010 İyi Tasarım” ve “2011 Reddot Desing” ödüllerine sahip bu sade koltuğun özellikleri bu kadar değil!

Kolayca Temizleyin

Son teknoloji ve kaliteli materyallerle üretilen özel kumaş veya dileğinize göre %95 daha dayanıklı keçeli deri kaplamalarınız asla leke, kir tutmaz; kolayca temizlenirler.

2 Yıl Garantili

TSE standartlarında üretilmiş olan Flora Bekleme Koltuğu aynı zamanda 2 yıl boyunca garantili. Ofis Mobilyalarının uzun yıllardır kendi sektöründe sürdürdüğü güvenilir, kaliteci, konforcu ve müşteri memnuniyetine yönelik üretim-satış politikasıyla gözünüz arkada kalmasın.

Oturan kişinin ağırlığına göre esneyen polliüretan süngerin hemen üzerine simetrik şekilde yerleştirilmiş 32 dns sünger ile rahat bir oturum sağlanır.

Siz Nasıl İsterseniz…

Özel renklerde, özel kumaşlar, deri kaplamalar arasından seçiminizi hemen şimdi yapın. İhtiyacınıza göre ister tekli, isterseniz çiftli Flora bekleme koltuklarına kolayca sahip olun, iş yerinize bambaşka bir hava katarken misafirlerinizin memnuniyetini de garanti altına alın.

Yukarı