Çarşı Medya
Asistan

Gold Bekleme Koltuğu Ürün Açıklama-Tanıtım

Gold Bekleme Koltuğu Ürün Açıklama-Tanıtım

Parmakla Gösterilen Koltuk!

Gold bekleme koltuğu ergonomistler tarafından şıklık, modern görünüm ve konfor için tasarlandı. Deri döşeme veya kumaş kaplama seçenekleriyle ofislerinizi süslemeyi bekleyen Gold bekleme koltuğu TSE standartlarında, İş Güvenliği Yasası gereği 14.000 m2 alanlarda, son teknoloji makinelerde üretildi. Ofis Koltuklarının yıllardır süregelen güvenilirliği, kalitesi ve müşteri odaklı çalışmaları sonucu yaratılan koltuklarımızın tamamı 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Özgün ve Kaliteli Koltuk!

Krom kaplama metal ayaklarının kattığı zarafet yetmezmiş gibi kir ve leke tutmaz yapıdaki kaplamaları kolayca temizlenir. Metal karkaslarının üzerine özenle dökülen poliüretan sünger ne kadar kullanırsanız kullanın çökme ve şekil değişikliğine uğramaz, kalitesinden ödün vermez. Ayrıca oturuşu daha da konforlu hale getirmek için poliüretan süngerin üzerine koyulan simetrik fontlar halindeki 32 dns süngerler oturan kişinin ağırlığına göre esner ardından da vücudu kavrar ve rahatlık hissini en üst seviyede yaşatır.

Ofisinizi Yeni Baştan Yaratın!

2013 yılının en beğenilen koltuklarından biri olan Gold Bekleme Koltuğuofisinizin başköşesine yerleşmek için bekliyor.

İsteğinize göre amortisörlü veya konum koruyucu mekanizmaların kullanıldığı koltuklarımız, koltuğun üzerindeki kişi kalktığında eksi halini alır ve yıllarca bozulmaksızın kullanılabilir.

Özel üretim keçeli deri diğer derilere göre %95 daha dayanıklıdır. Ne kadar kullanırsanız kullanın yırtılma, deforme veyahut herhangi bir başka tür bozukluk meydana gelmez, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yukarı