Çarşı Medya
Asistan

Kaçırdınız Bu Projelerin Satışı Tamamlandı

Kaçırdınız Bu Projelerin Satışı Tamamlandı
Sinpaş GYO güvencesiyle satın alabileceğiniz konutlar, özel konut projelerinin duyurulmasından kısa süre sonra tükenmeye başladı. Pek çok duyuru yapılarak, kalan konut sayısı açıklandı ve hızlı davranan bireylerin lüks konutları en düşük fiyatlarla alması sağlandı.

Satışı Sonlanan Konut Projeleri

Bazı projelerde onlarca, bazılarında ise yüzlerce dairenin satışı açıklandıktan kısa süre sonra, çok sayıda ev satın alınması nedeniyle hızlı bir şekilde tükendiği görüldü. Düşük fiyatlarla satışa sunulan Aqua City, EgeBoyu, Rumeli Konakları, İncek Life, Karşıyaka Rezidans, Bosphorus City gibi projeleri kaçırdınız! Bu projelerin satışı tamamlandı!

  • Aqua City

Aqua City, Sinpaş projeleri 2018 yılında satışı tamamlanan konut projelerinden bir tanesidir. Su temasıyla oldukça etkileyici ve yatırım değerinin yüksek tutulduğu projede hem yazın hem de kışın güzelliğini koruyacak bir peyzaj oluşturulmuştur. Gösterişten uzak fakat olabildiğince rahatlatıcı detaylara yer verilerek hazırlanan projede tüm daireler satıldı.

  • EgeBoyu

İstanbul Sancaktepe’de 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olacak şekilde belirlenen konut tiplerinde hemen teslim imkanından yüzlerce aile yararlandı. Proje bünyesinde bulunan 644 konutun tamamı satıldı ve teslimi gerçekleştirildi. Peyzajı ve evlerin kalitesi, satışı kaçıranların çok üzüldüğü bir proje olarak görülmesine neden oluyor.

  • Rumeli Konakları

İstanbul Sarıyer’de lüks ve doğayla iç içe bir yaşam için oluşturulan Rumeli Konakları, lansmanın ardından, beklenenden çok daha hızlı bir şekilde satıldı. Projenin her zaman için değerlenecek bir yapısının bulunması, her türlü detayın düşünülmüş olması en önemli özellikleridir. Fiyatlarının düşüklüğü de Sinpaş yeni proje açıklamalarında tekrar farklı bölgelerde aynı projenin yer bulmasını isteyenlerin sayısını artırıyor.

  • İncek Life

Ankara İncek’te merkezi bölgede yer alan İncek Life, başkentte huzurlu bir hayat sürmeniz için gereken her şeye sahip. Konut projeleri arasında kat planlarının ve düşük fiyatlarının dikkat çekiciliği, İncek Life projesindeki tüm konutların kısa sürede satılmasına yol açtı. Doğadan ilham alınan benzersiz mimarisiyle, Sinpaş ev fiyatları arasında her zaman için uygun fiyat aralıklarında lüks konutlar oluşturulmuştur.

  • Karşıyaka Rezidans

Sinpaş GYO güvencesiyle satın alabileceğiniz konutlar arasında Karşıyaka Rezidans konutları da yer alıyordu. Satış işlemlerinin çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi, Avrupa Yakası’nda ultra lüks projenin kampanyalarından yararlanamamanıza yol açıyor. Karşıyaka Rezidans, Halkalı Atakent mevkiinde yer alıyor. Ege evlerinden esinlenilerek Halkalı’ya taşınan yaşam, Küçükçekmece Gölü ile Egepark ve Korupark arasındaki bölgede her zaman değerlenecek konutları ortaya çıkarmıştır.

  • Bosphorus City

Dünya genelinde sayılı konseptlerden bir tanesi olması nedeniyle çok kısa bir süre içerisinde, Bosphorus City projesindeki konutlar satıldı. Küçükçekmece ile Halkalı arasında 246.000 metrekare alanda yer alan Bosphorus City projesindeki apartman, rezidans ve yalı tipindeki daireleri kaçırdınız! Bu projelerin satışı tamamlandı! Kaçırdığınız projeler arasında özellikle deniz bisikleti, kayık ve tekne sürülmesi mümkün olan bir projenin yer alması ise büyük bir şanssızlık.

Yukarı