Çarşı Medya
Asistan

Önce Düşün! Hayal Et! Tasarla ve Yaşat!

Önce Düşün! Hayal Et! Tasarla ve Yaşat!

Hem kullanışlı hem de güzel görünen bir evimiz olsun istiyoruz. Sıcacık aile ilişkilerimizin evinizin her köşesine yansıması için yeni bir dekorasyona ne dersininiz? Rengarenk kumaşlardan yastıklar, en güzel görünen halılar ve çok daha fazlası; 2017 yılının dekorasyon modelleri arasında.

İlk Önce Sen!

Değişime kendi odandan başla! Kendini iyi hissetmen için ilk olarak odanı gözden geçirmelisin. Hepimizin dinlenmeye ihtiyacı var. O yüzden sade renkler tercih etmelisin. Duvarları açık bir renge boyayabilirsin. Bu senenin modası olan bej, odanda harikalar yaratabilir. Küçük objelerle odanı baştan yaratabilirsiniz.

Eğlencenin Kalbi Senin Evinde Atacak!

İlk önce sen; fakat sadece sen değil! Tüm misafirlerin evinin rahatlığının tadını çıkarsın. Komşuların rahatsız mı oluyor? Onlar da gelsin! Çılgın bir parti için salonunu oldukça rahat hareket edilebilecek şekilde dizayn etmelisin. Bu yılın modası olan köşe takımı kullanabilirsin. Oldukça sade tasarımlı bir köşe takımı tercih etmelisin. Zaten bu evin rengi sensin!

-Yılladır modası hiç geçmeyen açık kahve tonlarında bir halı kullanabilirsiniz.

-Özel tasarım bir orta sehpa ile hem şık bir görüntü yaratıp hem de servis için işlevsel hale getirerek değerlendirebilirsiniz.

-Salonunuzda açık renk perdeler kullanarak gün ışığının evinize dolmasını sağlamak; enerji veren bir görünüm elde etmeniz için yeterlidir.

-Duvarlarınızda kullandığınız aynalar ile eviniz çok daha büyük gözükecek…

Peki ya enerji…

Evimizde eğlenceli ve bir o kadar renkli zaman geçirebileceğiz. Ancak tüm bunlar için enerjiye ihtiyacımız var. Bu temel gereksinimimizi evimizin en değerli bölümü olan mutfakta gerçekleştireceğiz.

-Mutfağımız kullanışlı olsun…

-Geniş bir mutfak tezgâhı tüm işimizi halletmemizi sağlayacak.

-Su ısıtıcı, çaycı, rondo gibi vazgeçilmez ev aletlerimizin ulaşılabilir olması şart! Bunlar için ayrı bir bölüm yapabiliriz.

-Küçük bir masa ve sandalyeler ile mutfağımızı işlevsel hale getirebiliriz.

-Rengarenk peçeteler ile süslediğimiz mutfağımız… İşte şimdi mutlu aile yemeklerine hazır!

Yukarı