Çarşı Medya
Asistan

Tasarım Harikası, Şık ve Zarif Koltuklar Ofisinizde Olsun!

Tasarım Harikası, Şık ve Zarif Koltuklar Ofisinizde Olsun!

… bekleme koltuğu ile artık ofisinize, atölyenize, evinize kısacası ihtiyacınız olan her yere kendi çizginizi katabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile birlikte isterseniz kendi tarzınıza uygun şekilde koltuk siparişi verebilir dilerseniz sizin için özel olarak hazırlanmış katalog modellerine göz atabilirsiniz. Özgün renklerin kullanıldığı, 2018 moda ve renklerine uygun şekilde tasarlanmış koltuk türleri ile birlikte artık çok rahat bir ortamda çalışacak veya misafirlerinizi ağırlayacaksınız.

Her Zevke Uygun Modeller Burada

Saçlı ikili kollu, kollu form üçlü, focus ahşap ayaklı, krom kollu, ayaklı bekleme koltuğu modelleri ile birlikte dilediğiniz renk seçenekleriyle çalışma hayatınızda kendi çizginizi yaratabilirsiniz.

En kaliteli sünger ve malzeme kullanımı sayesinde doğaya ve sağlığınıza zarar vermeden üretilen bu koltuklarla birlikte rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşayacaksınız.

Kendi Ofis Modanızı Oluşturun

Yoğun çalışma hayatında kendinize konforlu ve huzurlu bir alan yaratın.

Bu bekleme koltukları ile her renkte ve tasarımda ürünleri bulabilecek ve ofisinizde daha aktif ve üretken olmanızı sağlayacak bir ortam oluşturabileceksiniz.

Yukarı