Çarşı Medya
Asistan

Yaşadığınız Yeri Hayalinize Göre Döşeyin

Yaşadığınız Yeri Hayalinize Göre Döşeyin

Yaşam alanınız size sıkıcı mı görünüyor? Değişiklikler mi yapmak istiyorsunuz? Birkaç minimal dokunuş ile evinizi daha farklı bir hale getirebilirsiniz. İçinizden geçen, hayalinizi kurduğunuz dekorasyonu; çok büyük paralar harcamadan elde etmeniz mümkün.

Büyük Mobilyalardan Kurtulun

Artık demode hale gelmiş mobilyalarınızı bir kenara atın. Daha küçük ama daha sevimli mobilyalar edinin. Modern tasarımın izlerini taşıyan sehpa ve masalarla, evinize daha değişik bir hava katın. Salonunuzun ortasındaki büyük yemek masasının, sizce de depoya gitme zamanı gelmedi? Onun yerine açılıp kapanabilen ve fazla bir yer işgal etmeyen sevimli bir masa koyun.

Duvarlarınızı Boş Bırakmayın

Evinizin vitrini olan duvarları, istediğiniz gibi doldurun. Belki orta uzunlukta bir raf ve üstüne sevdikleriniz ile çekilmiş fotoğraflarınız… Ya da şık bir tablo. Güzel bir manzara resmi. Retro ve modern tasarımın birleşiminden oluşan bir fotoğraf…. Tek renkler sizce de artık sıkıcı değil mi? Duvar kağıtlarını deneyin. Eviniz çiçek açsın. Her ayrıntının, evinizi ne kadar güzelleştirdiğini fark edeceksiniz. Yaşadığınız yere saygı duyacaksınız.

Yukarı