Çarşı Medya
Asistan

Yeni Yıla Eskileri Yenileyerek Başlayın!

Yeni Yıla Eskileri Yenileyerek Başlayın!

Siz de artık evinizin eski eşyalarından sıkıldınız mı?

Bütçeniz yeni eşyalar almaya yetmiyor mu?

O halde eski eşyalarınızı değerlendirmenin tam zamanı!

Kıyamadıklarınız eski kalmak zorunda değil, ufak dokunuşlarla onları modern dünyaya kazandırın!

Eski sandalyelerinizi boyayın!

Ahşap sandalyeleriniz varsa ve atmaya kıyamıyorsanız minderlerine yeni ve rengarenk kumaşlar alarak, ayak kısımlarını da farklı renklerle boyayarak yeni sandalye görünümünü kazandırabilirsiniz.

Kahve fincanlarınızı atmayın!

Fincanlarınızı cam kenarında güzel bir saksı haline getirebilirsiniz. İçine toprak ve bitkiyi koymanız yeterli olacaktır.

Bavullarınızı değerlendirin!

Bavullarınızı koyacak yer bulamıyorsanız artık değerlendirmenin sırası gelmiştir. Eski bavullara sahipseniz ve atmaya kıyamıyorsanız bu bavulları sehpa olarak kullanabilirsiniz. Bir kısmını boyayarak ve üst kısmının kumaşını değiştirerek hoş bir görünüme sahip bir sehpa elde edebilirsiniz.

Küçük ipuçları ile eskilerinizi yenileyin!

Evinizde ahşap masalarınız varsa ve çizilmesinden şikâyetçi olup atmayı düşünüyorsanız yanlış bir hareket sergilemiş olacaksınız. Sahip olmanız gereken tek şey ceviz! Cevizi masanın çizilen yerlerine sürdükten sonra ahşap görünümlü masanız artık daha parlak ve çiziklerden arınmış bir şekilde karşınıza çıkacaktır.

Genel olarak evin dağınık hallinden ve eski halinden şikâyetçi iseniz; artık siz de eskilerinizi değerlendirerek göze hitap eden şık bir görünümü evinize kazandırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey evinizdeki eski eşyaları bulmak olacaktır.

Yukarı